loader image

Jak zamawiać gadżety reklamowe krok po kroku

W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, telefonicznie lub za pomocą maila. Nasz zespól pomoże i doradzi w wyborze gadżetów reklamowych i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

wybor gadzetow reklamowych promocentrum
KROK 1

Wybierz gadżety reklamowe

Wybierając gadżety reklamowe masz trzy możliwości, możesz skorzystać z przygotowanej przez nas listy popularnych gadżetów reklamowych, dostępnej tutaj. Jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego udostępniamy pełne katalogi gadżetów reklamowych, katalogi dostępne tutaj. Jeżeli nie masz możliwości lub czasu przeglądać naszej kompleksowej oferty i nie potrafisz się zdecydować, skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze.

darmowa wycena gadzetow reklamowych promocentrum
KROK 2

Darmowa wycena gadżetów

Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę gadżetów reklamowych. Na naszej stronie nie ma podanych cen, ponieważ są one uzależnione od wielu czynników m.in: ilości zamawianych gadżetów, rodzaju nadruku, wartości całego zamówienia. Ceny wybranych gadżetów są dostępne w katalogach dostępnych tutaj. Do przygotowania wyceny potrzebujemy kilku informacji: gadżety reklamowe które wybrałeś, ilość zamówienia, rodzaj nadruku. Przygotowanie wyceny zajmuje nam do 48h, wycena którą otrzymasz jest ważna 14 dni od daty jej utworzenia.

wizualizacja nadruk logo na gadzetach reklamowych promocentrum
KROK 3

Wizualizacja nadruku

Przygotujemy wizualizację Twojego logo lub sloganu na wybranych przez Ciebie gadżetach reklamowych. Do wizualizacji przystępujemy po zaakceptowaniu przez Ciebie wyceny, oraz dostarczeniu odpowiednich materiałów (specyfikacje wyślemy Ci na adres e-mail). W przypadku, gdy materiały lub grafika wymagają dodatkowego dostosowania doliczamy 80zł netto/1h, za pracę grafika. Gotowe wizualizacje wyślemy na adres e-mail. Na tym etapie masz możliwość wprowadzenia zmian i poprawek przed ostateczną akceptacją projektu.

rozliczenie za gadzety reklamowe promocentrum
KROK 4

Rozliczenie

Krok czwarty realizacji zamówienia to rozliczenie. Na gadżety reklamowe, które zamawiasz zostanie naniesiony Twój nadruk dlatego konieczna jest przedpłata. Dostaniesz od nas fakturę VAT-Proformę, którą powinieneś opłacić do 14 dni, w przeciwnym razie wycena którą zaakceptowałeś straci swoją ważność. Wpłata jest równoznaczna z akceptacją oferty i wizualizacji. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie jeszcze tego samego dnia dostarczymy Ci drogą mailową rozliczoną fakturę VAT.

realizacja zamowienia na gadzety reklamowe promocentrum
KROK 5

Nadrukowujemy Twoje logo

Krok piąty zamówienia gadżetów reklamowych to nadruk Twojego logo lub sloganu. Jeżeli przeszedłeś przez pozostałe kroki: wybrałeś gadżety reklamowe, zaakceptowałeś wycenę i wizualizację, opłaciłeś fakturę, my przystępujemy do znakowania Twoich gadżetów reklamowych. Proces ten trwa od jednego do kilku dni, w zależności od rodzaju nadruku i ilości zamówienia. Możesz być spokojny, dostaniesz od nas gwarancję jakości. Co to oznacza dla Ciebie? Jeżeli jakość i efekt zdobienia będzie odbiegała od standardów to zrobimy to jeszcze raz – na nasz koszt.

dostarczamy gadzety reklamowe z nadrukiem promocentrum
KROK 6

Dostarczamy Twoje gadżety

Ostatni i najprzyjemniejszy etap zamówienia gadżetów reklamowych. Twoje gadżety reklamowe są już zapakowane i gotowe do wysyłki. Lada dzień do Twoich drzwi zapuka kurier i doręczy zamówienie. Odbierz paczkę i ciesz się swoimi wyjątkowymi gadżetami reklamowymi, które zachwycą Ciebie, Twoich klientów i pracowników. Pamiętaj, że skontaktować z nami możesz się zawsze, nawet po realizacji Twojego zamówienia jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w wyborze gadżetu reklamowego, lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci w wyborze i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Telefon

Chcesz porozmawiać z nami telefonicznie? Zadzwoń pod numer:

E-mail

Wolisz kontakt drogą elektroniczną? Napisz do nas na adres:

Wszystkie dostępne katalogi gadżetów reklamowych

W trosce o przejrzystość oferty oraz komfort przeglądania propozycji gadżetów reklamowych, na stronie znajdują się tylko te, najczęściej wybierane przez klientów. Dla szukających czegoś nietuzinkowego, udostępniamy pełne katalogi gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe najczęściej wybierane przez klientów

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy listę najpopularniejszych i najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze gadżetów i upominków reklamowych, lub nie znalazłeś ich na naszej stronie, skontaktuj się z nami.

kubki reklamowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie ceramiki reklamowej znajdziesz: kubki reklamowe w wielu kształtach, filiżanki reklamowe, kubki szklane i szklanki reklamowe, kufle do piwa i wiele innych.

dlugopisy reklamowe plastikowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie długopisów reklamowych znajdziesz: długopisy plastikowe, długopisy metalowe, długopisy ekologiczne, długopisy wielofunkcyjne, touch-peny reklamowe.

notesy reklamowe na biurko z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie notesów znajdziesz: notesy reklamowe standardowe, notesy kostki, notesy samoprzylepne, notesy na biurko, notesy ekologiczne, kalendarze reklamowe.

breloki reklamowe metalowe plastikowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie breloków reklamowych znajdziesz: standardowe breloki reklamowe, breloki lampki i latarki, otwieracze do butelek, nietypowe breloki reklamowe, breloki odblaskowe i wiele innych.

pendrive reklamowy usb z nadrukiem logo gadzety reklamowe giftcentrum

W ofercie gadżetów elektronicznych znajdziesz: pamięci usb, powerbanki reklamowe, ładowarki samochodowe, kable do ładowania, huby usb, głośniki z nadrukiem i wiele innych.

slodycze reklamowe krowki reklamowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe giftcentrum

W ofercie słodyczy reklamowych znajdziesz: krówki reklamowe, lizaki reklamowe, czekoladki reklamowe, gumy do żucia z nadrukiem, ciastka reklamowe, bombonierki, napoje reklamowe.

smycze reklamowe klasyczne z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie smyczy reklamowych znajdziesz: klasyczne smycze reklamowe, nietypowe smycze reklamowe, szarfy dla hostess, dostępne w wielu rozmiarach z akcesoriami.

torby reklamowe giftcentrum

W ofercie toreb reklamowych znajdziesz: torby reklamowe laminowane w różnych rozmiarach, torby reklamowe ekologiczne, torby reklamowe bawełniane i inne.

gadzety reklamowe katalog

Wszystkie dostępne katalogi gadżetów reklamowych. Znajdziesz tutaj ofertę tysięcy gadżetów reklamowych z nadrukiem w dobrej cenie, dostępne od ręki.