loader image

Smycze reklamowe

Szukasz pomysłu na oryginalną reklamę firmy? Smycze reklamowe to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe wzory smyczy reklamowych, wykonanych z największą starannością. Posiadamy smycze klasyczne, z nadrukiem dwustronnym i jednostronnym, smycze sznurówki, smycze naszywane i wiele innych. Smycze reklamowe to profesjonalne rozwiązanie podczas identyfikacji pracowników w firmie, czy na organizowanych konferencjach lub wydarzeniach targowych. Ich estetyczny kształt, wysoka jakość materiału, tworzą niepowtarzalne gadżety reklamowe.

Smycze reklamowe z nadrukiem dwustronnym

Najpopularniejsze smycze to smycze z nadrukiem po obu stronach. Dostępne w rozmiarach: 10mm, 15mm, 20mm i 25mm. Oferujemy produkty najwyższej jakości, wykonane z dużą starannością i indywidualnym podejściem do klienta. Smycze reklamowe z naszej oferty mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju: karabińczyki, zaczepy do telefonu, złączki i wiele innych dodatków.

Smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym

Smycze z nadrukiem po jednej stronie to tańszy odpowiednik smyczy dwustronnych. Nadruk wykonujemy po jednej stronie smyczy, drugi zaś pozostaje w białym kolorze. Dostępne w rozmiarach: 10mm, 15mm, 20mm i 25mm. Oferujemy produkty najwyższej jakości, wykonane z dużą starannością i indywidualnym podejściem do klienta. Smycze reklamowe z naszej oferty mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju: karabińczyki, zaczepy do telefonu, złączki i wiele innych dodatków.

Smycze reklamowe z nadrukiem naszywane

Smycze z nadrukiem naszywane na wysokiej jakości taśmę ozdobną to produkt najwyższej jakości idealny jako gadżet reklamowy dla pracowników firmy. Dostępne w rozmiarach: 15/15mm, 15/20mm, 20/20mm, 20/25mm i 25/25mm. Oferujemy produkty najwyższej jakości, wykonane z dużą starannością i indywidualnym podejściem do klienta. Smycze reklamowe z naszej oferty mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju: karabińczyki, zaczepy do telefonu, złączki i wiele innych dodatków.

Sznurówki reklamowe

Sznurówki reklamowe i z nadrukiem FullPrint po obu stronach lub nadrukiem jednostronnych w 2 kolorach. Smycz sznurówkowa dostępna jest w jednym rozmiarze 10mm. Oferujemy produkty najwyższej jakości, wykonane z dużą starannością i indywidualnym podejściem do klienta. Smycze reklamowe z naszej oferty mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju: karabińczyki, zaczepy do telefonu, złączki i wiele innych dodatków.

Nietypowe smycze reklamowe

Jeśli nie lubisz klasyki, a wśród klientów chcesz wyróżniać się oryginalnymi gadżetami, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Nietypowe smycze reklamowe, nie są tylko smyczą na której zawiesisz klucze. Te pomysłowe gadżety reklamowe, idealnie dopasowywane są do klientów, by spełniać ich oczekiwania. Oferujemy smycze z pamięcią usb, kieliszkiem, otwieraczem do butelek, alkotestem, miarką. Posiadamy również smycze dla Pań, delikatnie zdobione cekinami lub ozdobnym szyciem.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w wyborze gadżetu reklamowego, lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci w wyborze i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Telefon

Chcesz porozmawiać z nami telefonicznie? Zadzwoń pod numer:

E-mail

Wolisz kontakt drogą elektroniczną? Napisz do nas na adres:

Wszystkie dostępne katalogi gadżetów reklamowych

W trosce o przejrzystość oferty oraz komfort przeglądania propozycji gadżetów reklamowych, na stronie znajdują się tylko te, najczęściej wybierane przez klientów. Dla szukających czegoś nietuzinkowego, udostępniamy pełne katalogi gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe najczęściej wybierane przez klientów

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy listę najpopularniejszych i najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze gadżetów i upominków reklamowych, lub nie znalazłeś ich na naszej stronie, skontaktuj się z nami.

kubki reklamowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie ceramiki reklamowej znajdziesz: kubki reklamowe w wielu kształtach, filiżanki reklamowe, kubki szklane i szklanki reklamowe, kufle do piwa i wiele innych.

dlugopisy reklamowe plastikowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie długopisów reklamowych znajdziesz: długopisy plastikowe, długopisy metalowe, długopisy ekologiczne, długopisy wielofunkcyjne, touch-peny reklamowe.

notesy reklamowe na biurko z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie notesów znajdziesz: notesy reklamowe standardowe, notesy kostki, notesy samoprzylepne, notesy na biurko, notesy ekologiczne, kalendarze reklamowe.

breloki reklamowe metalowe plastikowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie breloków reklamowych znajdziesz: standardowe breloki reklamowe, breloki lampki i latarki, otwieracze do butelek, nietypowe breloki reklamowe, breloki odblaskowe i wiele innych.

pendrive reklamowy usb z nadrukiem logo gadzety reklamowe giftcentrum

W ofercie gadżetów elektronicznych znajdziesz: pamięci usb, powerbanki reklamowe, ładowarki samochodowe, kable do ładowania, huby usb, głośniki z nadrukiem i wiele innych.

slodycze reklamowe krowki reklamowe z nadrukiem logo gadzety reklamowe giftcentrum

W ofercie słodyczy reklamowych znajdziesz: krówki reklamowe, lizaki reklamowe, czekoladki reklamowe, gumy do żucia z nadrukiem, ciastka reklamowe, bombonierki, napoje reklamowe.

smycze reklamowe klasyczne z nadrukiem logo gadzety reklamowe GiftCentrum

W ofercie smyczy reklamowych znajdziesz: klasyczne smycze reklamowe, nietypowe smycze reklamowe, szarfy dla hostess, dostępne w wielu rozmiarach z akcesoriami.

torby reklamowe giftcentrum

W ofercie toreb reklamowych znajdziesz: torby reklamowe laminowane w różnych rozmiarach, torby reklamowe ekologiczne, torby reklamowe bawełniane i inne.

gadzety reklamowe katalog

Wszystkie dostępne katalogi gadżetów reklamowych. Znajdziesz tutaj ofertę tysięcy gadżetów reklamowych z nadrukiem w dobrej cenie, dostępne od ręki.